RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Uudised
21.05.2018 a.

pix

 Osalemine üle-eestilisel noortekohtumisel  

11. ja 12. mail toimus EV 100 raames Jõhvi linnas üle-eestiline noortekohtumine, mille organiseerijateks oli noorteagentuur SA Archimedes. Kohtumine ühendas noori kogu Eestist, kes juba kolme aasta vältel, mil tegutseb Noortekohtumiste programm, korraldavad eesti ja vene keelt kõnelevate noorte ühisprojekte SA Archimedes toel.
Narva Laste Loomemaja „Imidži ja stiili stuudio I.M.A.G.E“ meeskond võttis sellest kohtumisest samuti osa, kuna lastel on selja taga juba kaks realiseerunud projekti.“ Tallinn ja Narva - sõprus sajanditeks“ ja " KooliMood".
Loe edasi...

Noortekohtumiste korraldajate poole pöördus tervitussõnavõtuga haridus - ja teadusminister Mailis Reps, kes võttis ka osa paneeldiskussioonist ( diskussiooni moderaator oli Noortekohtumiste programmi juht Triin Ulla). Kohtumise kavas oli noorte diskussioonikohvik poliitika, ühiskonna, hariduse, tööturu ja massiteabevahendite teemal, samuti toimus Jõhvi keskväljakul flashmob teemal EV100, kunstnik-lavastaja Barbara Lehtna juhendamisel.
Õhtul toimus Jüri Pootsmanni, 2016.a Eurovisoonil osaleja, kontsert ning noorteõhtu. Hommikul ootas noori lõbus hommikuvõimlemine värskes õhus ning kohtumine lõppes noorte endi poolt korraldatud meistriklassiga.
Kohtumisest jäid suurepärased mälestused, kohtusime jällegi oma projekti „KooliMood“ partneritega Pärnust.
Üle-eestiline noortekohtumiste üritus toimusid Jõhvi Kontserdimaja ja Jõhvi Riigigümnaasiumi, mis vaimustas noori oma arhitektuuri, disaini ja õppimisvõimalustega, toel.
Täname SA Archimedes suurepäraselt korraldatud ürituse eest ning võimaluse eest läbi viia eesti ja vene noori ühendavaid noortekohtumisi.  


 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix