RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Kutse uritusele
27.11.2017 a.

KUTSUME NOORI
osalema mobilograafia konkursil "Foto taskus".
Teema: "Armastan Estimaad!"
Konkursi tingimused lingil
Mobilograafia
pix


Mobilograafia konkurss „Foto taskus“  Armastan Eestimaad“

Eesti Vabariigi juubeliaasta hakul otsustasid Narva Laste Loomemaja fotostuudio ning MTÜ Autori Foto korraldada 4. mobilograafia konkursi teemal „Armastan Eestimaad!“.

Konkursil võib osaleda iga sisseehitatud kaameraga mobiiltelefoni või tahvelarvuti omanik. Konkursil on oodatud osalema Ida-Virumaa 7.-9.klassi õpilased ning 10.-12.klassi gümnaasiumiõpilased.


Iga osaleja võib osaleda ühe fotoseeriaga, milles võib olla kuni 5 fotot. Mobilograafiakonkursil on sel aastal üks nominatsioon „Armastan Eestimaad!“. Konkurss on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale.
Nominatsioonis valitakse 3 parimat kollektsiooni antud teemal kahes kategoorias :
I kategooria  - 7.-9. klass
II kategooria  - 10.-12. klass.


Žüriil on õigus välja anda täiendavaid auhindu.

Töödes peab olema kujutatud elu meie riigis, kasutades erinevaid fotožanre: portree, maastikufoto, linnafoto, reportaaž, žanrifoto, natüürmort, sport. Kollektsioon võib koosneda ühest žanrist või kokku kogutud ka mitmest žanrist.
Žürii hindab teema vastavust žanrile, fotoprogrammide huvitavaid lahendusi ning autori loomingulist lähenemist.
Fotot võib töödelda kõigi mobiiltelefoni programmidega.

Kirja päises on vajalik märkida „ KonkursM-2017“. Konkursile saadetud faili nimetus peab sisaldama autori nime.
Kirjas on vaja korrata autori nime, märkida foto nimetus, mobiiltelefoni mudel, kool, klass, vanus ja kontakttelefoni number.
Žürii võtab vastu kuni 30. novembrini saadetud töid. 1. detsembril laekunud töid vastu ei võeta.
Žürii koosseisu kuuluvad fotostuudios „Positiiv“ 3 ja rohkem aastat osalenud õpilased. Konsultandid: fotostuudio juhendaja Irina Kivimäe ning MTÜ Autori Foto juhatuse liige Dmitri Lešihhin.
Konkursi tulemuste põhjal korraldatakse Narva Laste Loomemaja fuajees slaidfilmi esitlus ning konkursi parimate tööde näitus „Astri“ kaubandus-ja meelelahutuskeskuses. Võitjaid autasustatakse diplomite ja kingitustega.
Võitjate autasustamine toimub 16. detsembril kell 12.00 kabinetis nr 207.
Konkursil osalemiseks peab saatma  failid JPG formaadis e-posti aadressil See e-mail on kaitstud spam-bot. Tema läbivaatamiseks peab olema sisse lülitatud Java-script
Lisainformatsioon telefoonil: 56491546 Irina Kivimäe või e-maili teel:  See e-mail on kaitstud spam-bot. Tema läbivaatamiseks peab olema sisse lülitatud Java-script

 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix