RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Uudised Unicef-ist
27.05.2008 a.
1994. aastal avati ÜRO Lastefond UNICEF esindus Eestis.
Rahvuskomitee esimeseks prioriteediks oli koolilaste toitumise probleemid. Koos sotsiaaltöötajate, õpetajate, lastevanemate, spetsialistide ja Toiduametiga, viis UNICEF läbi olukorra analüüsi kõikides Eesti koolides. Selgus, et ligi 30% koolilastest ei ole võimalik süüa koolis sooja lõunat. Enamikul puhul oli põhjuseks perekonna raske majanduslik seis. Rahvuskomitee leidis, et ükski täiskasvanu ei tohi jääda ükskõikseks kui mõni laps Eestimaal kannatab tühja kõhtu.
UNICEFi Eesti rahvusliku programmi koostööpartneriteks on aastatel 2007-2010 Teadus- ja Haridusministeerium ning Sotsiaalministeerium.

Teeme koos suve mõnusaks!


AINULT 1. JUUNIL VEEBIMÄNG „AVASTA EESTIMAAD”

Avastamismängu saavad mängida kõik kooliõpilased meie kodulehel www.unicef.ee
Mäng koosneb küsimusest Eestimaa loodusest, ajaloost ja vaatamisväärsustest. Usinamatele Eestimaa avastajatele UNICEFi eripreemiad ja üllatusauhinnad. Täpsem info www.uncief.ee

13.-15. AUGUSTIL LASTELAAGER
Korraldame 3-päevase laste suvelaagri Jõulumäel ( Pärnu lähistel, www.joulumae.ee ) meie kooliprojektis osalenud õpilastele. Igast kooliprojektis osalenud koolist ootame osalema 1-2 õpilast. Osavõtt tasuta. UNICEFi poolt on tellitud ka bussid Tallinnast ja Tartust Jõulumäele ning tagasi. Registreerimine kuni 20. juunini e-postil See e-mail on kaitstud spam-bot. Tema läbivaatamiseks peab olema sisse lülitatud Java-script . Registreerimisel teatada õpilaste andmed (nimi, vanus, klass, kool) ja vanemate kontaktandmed (telefon, mobiil, e-post). Täiendav info See e-mail on kaitstud spam-bot. Tema läbivaatamiseks peab olema sisse lülitatud Java-script või telefonil 600 300.

FOTO- JA ESSEEKONKURSS

Kuulutame välja foto- ja esseekonkursid teemadel Minu kodu, Minu kool, Minu kodukant ja Minu Eestimaa. Tööde esitamise tähtaeg on 25. september. Osalema ootame kõiki üld- ja kutsehariduskoolide õpilasi. Konkursi täpsem info meie kodulehel www.unicef.ee

ALUSTAME LASTEKUNSTI KOGUMIST

Algatame laste loovtööde kogu loomise, kuhu soovime koondada 6–18-aastaste laste kunstitööd. Kogusse valitud tööd digitaliseerime ning kanname vastavasse elektronkataloogi meie kodulehel. Korrastatame ja säilitame kõik tööd. Töid oodatakse kuni 17. oktoobrini 2008. Täiendav info e-postil See e-mail on kaitstud spam-bot. Tema läbivaatamiseks peab olema sisse lülitatud Java-script või meie kodulehel.

ESIMENE HUVIJUHTIDE SUVEKOOL

5.-7. juunini viime läbi esimese üle-Eestilise huvijuhtide suvekooli Jõulumäe Tervisekeskuses, kuhu tulemas üle 150 osaleja.

KOOLIPROJEKT „VÄIKE HEATEGU” JÄTKUB

Jätkame kooliprojekti kevadkampaaniat ning alates 15. oktoobrist alustame juba jõulukampaaniaga. Ootame osalema kõiki koole ja klasse! Täpsem info meie kodulehel.
 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix