RUS | EST
65. aastat

60. aastat
Laager

loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Uudised
26.10.2016 a.
FESTIVAL "JERALAŠKA 2016"  ON LÕPPENUD!

TULEMUSED


pix 

Foto: Vasilissa Tselovalnikova
(GBOU DOD Sankt-Peterburgi Õppiva Noorsoo Palee teatri-ja publitsistikastuudio „Laste planeet“,
režissöör Viktoria Pereverzeva)  ja Vladisslav Gussev "Jeralaška 2016"-

 
Edasi...
VÕITJAD JA NOMINAANDID:

Noorem vanuseaste/Младшая возрастная группа (1-4 kl.)
Laureaatid/Лауреаты


"Konnade fantaasiad"/"Лягушачьи фантазии»" Narva Laste Loomemaja, režissöör Olga Katuntseva

"Kuninglik võileib"/ "Королевский бутерброд",  Sankt-Peterburgi õppiva noorsoo palee teatri ja publitsistika stuudio "Planeta detei", režissöör Viktoria Pereverzeva, kontsertmeister A. Demura

"Sajajalgsel sündisid lapsukesed“/"У сороконожки народились крошки"  Kannuka Noortemaja, režissöör Irina Tomingas, klaverisaatja Tatjana Pekarskaja

JERALAŠKA LOOTUS/НАДЕЖДА ЕРАЛАШКИ
Vasilissa Tselovalnikova/Василиса Целовальникова
GBOU DOD Sankt-Peterburgi Õppiva Noorsoo Palee teatri-ja publitsistikastuudio „Laste planeet“,režissöör Viktoria Pereverzeva/  театрально-публицистическая студия «Планета детей» Дворца учащейся молодежи Санкт-Петербурга, реж. Виктория Переверзева

Parim  naisroll/Лучшая женская роль
Almira Maksimova/Альмира Максимова
"Nõiakesed ja sügislehtede sadu"/"Бабки-ежки и листопад",  Kohtla-Järve kultuurikeskuse teatristuudio «Siilikesed», režissöör Julia Popova

Parim meesroll/Лучшая мужская роль
Demid Demura /Демид Демура
GBOU DOD Sankt-Peterburgi Õppiva Noorsoo Palee teatri-ja publitsistikastuudio „Laste planeet“,režissöör Viktoria Pereverzeva/  театрально-публицистическая студия «Планета детей» Дворца учащейся молодежи Санкт-Петербурга, реж. Виктория Переверзева

Parim duet/Лучший дуэт
Valeria Tsõmlova, Jekaterina Boikova /Валерия Цымлова, Екатерина Бойкова
"Kuninglik võileib"/ "Королевский бутерброд" ,  Sankt-Peterburgi õppiva noorsoo palee teatri ja publitsistika stuudio "Planeta detei", režissöör Viktoria Pereverzeva, kontsertmeister A. Demura

Parim ansambel/Лучший ансамбль
"Sajajalgsel sündisid lapsukesed“/"У сороконожки народились крошки"  Kannuka Noortemaja, režissöör Irina Tomingas, klaverisaatja Tatjana Pekarskaja

Parim režissööri töö / Лучшая режиссерская работа
"Ülemeelikute hiirekeste tembud"/"Приключения озорных мышат",  ART LINE laste teatristuudio, režissöörid I. Sominskaja ja J. Antropova
Aktuuaalsuse teema/Актуальность темы
 "Lollikstehtud kool" ("Dublööride päev", "Kehalise kasvatuse tund", "Võimekate kool")/"Одуренная школа" ("День дублера", "Урок физкультуры", "Одаренная школа"),  Kohtla-Järve õpilaste loomemaja teatristuudio „Šanss“, režissöör Tatjana Ljovina

ERIPREEMIA/СПЕЦПРЕМИЯ

Lavastuse rolli eest/ За роль в спектакле
Artjom Kalašnikov/Артем Калашников
Naljavembud "Jemelja"/Скоморошина "Емеля",  Narva Soldino Gümnaasium, režissöör Ljubov Skripnitšenko

Organanilisus eest /За органичность
"Fantasöörid"/"Фантазеры", Narva Keeltelütseumi teatriring, režissöör Svetlana Ivanova 

Võlu eest/За обаяние
"Moodsad neiud"/"Модницы",Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskuse teater "Ekspromt", režissöör Urmas Lada

Parim trio/Лучшее трио
Maria Maslova, Maria Bokova, Sofia Selestina Märs /Мария Маслова, Мария Бокова, София Селестина Мярс
 "Ülemeelikute hiirekeste tembud"/"Приключения озорных мышат",  ART LINE laste teatristuudio, režissöörid I. Sominskaja ja J. Antropova

Muusikaline etendus/Музыкальный спектакль
"Muinasjutt putukast"/"Сказка про козявочку",  Sankt-Peterburgi õppiva noorsoo palee teatri ja publitsistika stuudio "Planeta detei", režissöör Viktoria Pereverzeva, kontsertmeister A. Demura//  театрально-публицистическая студия «Планета детей» Дворца учащейся молодежи Санкт-Петербурга, реж. Виктория Переверзева

"Kuninglik võileib"/ "Королевский бутерброд" ,  Sankt-Peterburgi õppiva noorsoo palee teatri ja publitsistika stuudio "Planeta detei", režissöör Viktoria Pereverzeva, kontsertmeister A. Demura//  театрально-публицистическая студия «Планета детей» Дворца учащейся молодежи Санкт-Петербурга, реж. Виктория Переверзева


Keskmine vanuseaste/Средняя возрастная группа (5-8 kl)
Laureaatid/Лауреаты


Teatrikompositsioon "See kõik on armastusest"/"И это всё про любовь" , Ivangorodi kultuuri ja vaba aja veetmise keskus, režissöör Natalja Mitlinova

"Hinge karje"/"Крик души",  Narva Laste Loomemaja,  režissöörid Olga ja Vitaly Katuntsevid

"Näkineid"/"Русалочка",  Tallinna Lasnamäe Huvikool, teatristuudio „Lendav Lehm“, rez. Janika Koppel

Parim  naisroll/Лучшая женская роль
Serafima Doketova/Серафима Докетова
"Rohutirts ja sipelgas"/"Стрекоза и муравьи", , Narva  Soldino Gümnaasium, režissöör Ljubov Skripnitšenko 

Parim meesroll/Лучшая мужская роль
Mark Varšavski/Марк Варшавский
"Praktiline töö" /"Практическая работа», Narva Laste Loomemaja, iseseisev töö

Parim duet/Лучший дуэт
Aleksei Atamanov,  Jevgeni Vassiljev Алексей Атаманов, Евгений Васильев
"Kõrvaklapid/"Наушники",  Kohtla-Järve Noorte Loomemaja teatriring "Šanss", režissöör Tatjana Ljovina

Parim režissööri töö / Лучшая режиссерская работа
Vene Muinasjutt "Naeris" (21.sajandi versioon)/Русская народная сказка "Репка"(версия 21-го века),Kunda ÜG Kooliteater,  režissöör Natalie Neigla

Aktuuaalsuse teema/Актуальность темы
"Mina teid kõiki armastan"(autor Irina Tanunina)/"Я всех вас люблю", Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse teater "Ekspromt", režissöör Urmas Lаada

Parim stsenariuum/Лучший сценарий

"Valik" / "Выбор", iseseisev töö ,  Narva Laste Loomemaja

Parim iseseisev töö/Лучшая самостоятельная работа

"Praktiline töö" /"Практическая работа», Narva Laste Loomemaja, iseseisev töö

ERIPREEMIA/СПЕЦПРЕМИЯ
Lavastuse rolli eest/ За роль в спектакле
Deniss Rõbalko/Денис Рыбалко 
"Hämmastav klassijuhatajatund"/"Улетный классный час", Jõhvi Vene Gümnaasiumi teatrikollektiiv "Edelweiss" , režissöör Tatjana Laada

Polina Ivanova/Полина Иванова
"Klassijuhatajatund"/"Классный час" ,  Narva Laste Loomemaja, režissöörid Olga ja Vitaly Katuntsevid

Arina Ehant/Арина Эхант
"Näkineid"/"Русалочка",  Tallinna Lasnamäe Huvikool, teatristuudio „Lendav Lehm“, rez. Janika Koppel

Vadim Plotnikov/Вадим Плотников
 "Võlukott või Petrov – tulevane täht"/"Чудо мешок или Петров - будущая звезда", Olgino rahvamaja, režissöör Marina Pertseva


Materjali valiku eest/За выбор материала
"Laste maa" (autor V. Banevitš)/"Земля детей", Sankt-Peterburgi õppiva noorsoo teatri ja publitsistikastuudio "Planeta detei", režissöör Viktoria Pereverževa, klaverisaatja A. Demura/ театрально-публицистическая студия «Планета детей» Дворца учащейся молодежи Санкт-Петербурга, реж. Виктория Переверзева


Miniatuuri “Funtik“ eest/за миниатюру «Фунтик»
Funtik. / Фунтик, Sillamäe Kannuka kooli teatriring režissöör Vladimir Vaikert

Monoloogi eest/За монолог
A.Avertšenko "Sõit teatrisse"/А. Аверченко "Поездка в театр" , Mihhail Boborenko iseseisev töö, Narva Pähklimäe Gümnaasium

Tantsulise muusikalise lavakompositsiooni eest/За танцевально-музыкальную сценическую композицию
"Võlukott või Petrov – tulevane täht"/"Чудо мешок или Петров - будущая звезда", Olgino rahvamaja, režissöör Marina Pertseva



Vanem vanuseaste/Старшая возрастная группа (9-12 kl)
Laureaatid/Лауреаты

A. Tšehhov "Mask" /А.П. Чехов "Маска", Järve Vene Gümnaasium, režissöör  Tatjana Kundozerova

"Persoonid"/ "Особи", zžNarva Laste Loomemaja, iseseisev töö 

"Andesta palun"/ "Прости", Narva Laste Loomemaja, iseseisev töö


Parim naisroll/Лучшая женская роль
Kristiina Suhhobok/Кристина Сухобок
Narva Laste Loomemaja, teater stuudio„16. komnata”

Parim meesroll/Лучшая мужская роль
Ilja Petrov/Илья Петров
"Persoonid"/ "Особи", zžNarva Laste Loomemaja, iseseisev töö 

Parim duet/Лучший дуэт
Anita Kvitenko, Maksim Semjonov/Анита Квитенко, Максим Семенов
"Liivakast"/"Песочница",  Narva Laste Loomemaja, iseseisev töö 

Parim ansambel/Лучший ансамбль
A. Tšehhov "Mask" /А.П. Чехов "Маска", Järve Vene Gümnaasium, režissöör  Tatjana Kundozerova

Parim režissööri töö / Лучшая режиссерская работа
"Leib jahtub"/"Хлеб остывает" /Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus, režissöör Raili Tamm

Aktuaalsuse teema/Актуальность темы
"Telefoni mäng"/"Телефонная игра", (nukuetendus/кукольное представление), Pärnu Kunstide maja,  režissöör Rein Laos

Parim stsenariuum/Лучший сценарий

"Laibake"/"Трупик", Narva Kreenholmi Gümnaasium,  režissöör Katrin Mägi

Parim iseseisev töö/Лучшая самостоятельная работа
"Abielluda"/"Замуж", Maardu Gümnaasiumi Kooliteater WIN iseseisev töö

ERIPREEMIA/СПЕЦПРЕМИЯ

Lavastuse rolli eest/ За роль в спектакле
Valeria Volkova/Валерия Волкова
"Sild" (Mark Frai raamatu „Kogu tõde meist endist“ ainetel )/ "Мост" (по мотивам книги Марка Фрая "Вся правда о нас"), iseseisev töö Narva Pähklimäe Gümnaasium 

Jekaterina Gorskaja/Екатерина Горская
A. Tšehhov „Kajakas“ Niina monoloog/А.П. Чехов «Чайка» монолог Нины, Narva Laste Loomemaja,  iseseisev töö 

Leonid Lobin/Леонид Лобин
"Persoonid"/ "Особи", Narva Laste Loomemaja, iseseisev töö 

Muusikaline miniatuur/Музыкальная миниатюра

"Puud"/ "Деревья", Narva Laste Loomemaja, režissöör Anita Porfirova

Lavalise ümberkehastumise eest/За сценическое перевоплощение
"Kasside lugu"/"Кошачья история", Narva Kutseõppekeskus «Underworld» režissöör Anna Tereštšenko


ÕNNITLEME!

Fotod:

pix






















pix























pix


pix























pix
























pix























pix























pix























pix























pix























pix























pix























pix
























pix

 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix