RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Kutse uritustele
17.10.2016 a.
Mobilograafia konkurss „Foto taskus“

Narva Laste Loomemaja fotostuudio ja MTÜ Autori Foto kuulutavad välja mobilograafia kolmanda konkursi algusest teemal „Foto taskus“. Konkursist võib osa võtta igaüks, kellel on olemas mobiiltelefon või arvutikaameraga iPad. Osavõtuks konkursist kutsutakse kõiki NLL ringide õpilasi, sõltumata nende vanusest.
Iga osaleja võib saata  5 fotot.

pix  

Edasi...Käesoleva aasta konkursil on ainult üks nominatsioon: “ Oh, meri, meri!..“. Konkurss on pühendatud lõppevale Mere aastale, mis oli välja kuulutatud Eestis 2016. aasta alguses. 
Nominatsioonis valitakse välja antud teema kolm parimat kollektsiooni. Žüriil on õigus välja kuulutada ka täiendavaid auhindu.
Oma fototöödes osavõtja võib kajastada mere mitmekesist elu, seda, mis ümbritseb merd, merefotosid erineva ilmaga, merega seotud inimeste elu, meie Läänemerd ja teiste riikide merefotosid.  Fotot võib töödelda, kasutades mobiiltelefoni kõiki võimalikke programme.
 
Kirja alguses on vajalik näidata – „KonkursM-2016“. Konkursile saadetud failis peab olema kajastatud autori nim. Kirjas on vaja korrata autori nime, samuti kirjutada foto nimetus, mobiiltelefoni mudeli nimi, millisest ringist võtab õpilane osa, vanus ja kontakttelefoni number.

Žürii võtab vastu kuni 30. novembrini saadetud töid, 1. detsembril saadetud töid vastu ei võeta.
Žürii koosseisus on fotostuudio „Positiiv“ õpilased, kes õpivad stuudios teist või kolmandat/enamat aastat.  Konsultandiks on fotostuudio juhataja Irina Kivimäe.
Konkursi tulemuste kohta valmistatakse slaidfilm, mida saab näha NLL fuajees. 

Võitjate autasustamine toimub 17. detsembril kell 12.00 kabinetis 207.

Konkursist osavõtuks on vaja saata faile formaadis JPG e-aadressil: See e-mail on kaitstud spam-bot. Tema läbivaatamiseks peab olema sisse lülitatud Java-script


 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix