RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Kutse uritustele
25.11.2015 a.
28.novembril kell 15:00
Narva Laste Loomemajas
toimub Veneetsia stiilis karnevalimaskide
dekoreerimise meistriklass.
Juhendab Vadim Atsupov - tuntud Veneetsia karnevali organiseerija Tallinnas.
KUTSUME!

pix

Narva Laste Loomemajas toimub Veneetsia karnevalimaskide valmistamise meistriklass.
Viimasel ajal nii noorte kui ka täiskasvanute seas on muutunud populaarseteks mitmesugused karnevalid ja kostümeeritud peod. Veneetsia karnevalimask võimaldab eristumist igasuguses rahvamassis, olla igal peol tähelepanu keskpunktis. 
Veneetsia mask on Itaalias toimuvate Veneetsia karnevalide traditsiooniliseks sümboliks. Ta on tunnustatud Itaalia tänapäeva eredamaks ja ilusamaks tunnusmärgiks.


Veneetsia karnevalide ja veneetsia maskide juured on keskajas.
Veneetsia karneval on mitte ainult Itaalia, vaid ka kogu maailma ulatuses meeldejäävamaid ja vaatemängulisemaid üritusi. Veneetsia karneval on teatraalne massiüritus. Karnevali kohustuslikeks atribuutideks on tantsud, kullaga ja vääriskividega kaunistatud kostüümid ja, kindlasti, imelised Veneetsia maskid.
Iga inimene võib sukelduda ääretusse rõõmupuhangusse ja osa võtta karnevali lummavast feeriast, püüdes kehastuda valitud teatikujusse. Kujutage enesele ette vaatepilti – lillede ja lintidega kaunistatud gondoolid, mis liuglevad mööda veneetsia kanaleid, igalt poolt kostva muusika saatel, mis täidab kõiki hoove ja tänavasoppe, mööda tänavaid liiguvad unustamatud personaažid imeilusates kostüümides ja maskides. Taevas plahvatavad ja leegitsevad värvirikkad ilutulestikud… Kui teil õnnestub pääseda sellisele karnevalile, siis te tunnete, et olete teisel planeedil.  See on lihtsalt unustamatu vaatepilt!

Jah, ja meil on ees kauaoodatud imeline pidu – Uus aasta! Pidupäeva eel tekkib soov kinkida oma lähedastele ja sõpradele midagi meeldejäävat ja üllatavat. Selline kingitus, nagu oma kätega valmistatud Veneetsia mask, üllatab oma originaalsusega, samuti toredusega: iluga, tavatusega, peensusega, salapärasusega…
Meie pakume võimaluse oma kätega valmistada Veneetsia maski sellise kogenud meistri juhendamisel nagu selleks on Vadim Antsupov – tuntud tele- ja raadiokommentaator, Tallinnas toimuva rahvusvahelise Veneetsia karnevali organiseerija.
Ootame Teid 28. novembril kell 15:00 Narva Laste Loomemajas!
Kohtumiseni!

 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix