RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Uudised
26.10.2014 a.
Sügiskoolivaheajal 21. — 22.oktoobril 2014
Narva Laste Loomemajas toimus
VIII Rahvusvaheline vabariiklik kooliminiatuuride teatrifestival "Jeralaška - 2014".

pix


                     Festivali tulemused on "edasi".
NOOREM VANUSASTE
1. Laureaadid:

«Päevakava» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
 «Leiutajad»  - Narva Soldino Gümnaasium  - režisöör – Ljubov Skripnitšenko

2. Parim naisroll – Serofima Doketova spektaklis «Leiutajad»  - Narva Soldino Gümnaasium
3. Parim meesroll – Martin Nogovitsõn spektaklis «Kuldne reegel» - «Dream Theatre» Sillamäe Huvi – ja Noortekeskus „Ulei“
4. Parim duett – Alina ja Anastassija Bogdanovid spektaklis «Lugu kassipojast Hau» - Jõhvi Kultuuri – ja huvikeskuse teater „Ekspromt“

2. Nominatsioonid:

Parim lavastaja töö -  «Päevakava»  -  NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Parim stsenaarium - «Päevakava»  - autor - Polina Jevdokimova - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Aktuaalsus - «Päevakava»  -  NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Parim Iseseisev töö – «Ennustusunenägu» - stsenaariumi autor – Mihhail Boborenko  - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Parim näitlejate ansambel – «Robot» - Kohtla – Järve Loomemaja
„Šanss“ -  režisöör – Tatjana Levina

3. Žürii Eripreemiad:

Eripreemia hea kostüümide lähetuse eest - «Lugu kassipojast Hau» - Jõhvi Kultuuri – ja huvikeskuse teater „Ekspromt“ - režisöör – Urmas Lada
Eripreemia «Lühidalt, kiiresti, narrilt» - «Lõbus vahetund» - Narva Kultuurimaja „Rugodiv“ Teatristuudio „Tere“ – režisöör – Dmitri Strikkoev
Eripreemia muusika vormistuse eest - «Ennustusunenägu»  -  NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Eripreemia hariduse väärtustamisel – «Tulevikuunistus»  - Kohtla – Järve Loomemaja „Šanss“ -  režisöör – Tatjana Levina

Eripreemia valmi eritamise eest – «Abivalmis jänes» - Narva Pähklimäe Gümnaasium – režisöör – Olga Uljanova

4. Lavastuse roll žürii käe järel :

Jekaterina Smetanina –   «Leiutajad»  - Narva Soldino Gümnaasium  - režisöör – Ljubov Skripnitšenko
Sander Pekarski – «Fantasöörid» - Jõhvi Vene Gümnaasium „Edelweiss“ – režisöör – Tatjana Laada
Diana Jantšenko – «Rohutirts ja Sipelgas uutmoodi» - Kohtla – Järve Loomemaja „Šanss“ -  režisöör – Tatjana Levina
Jekaterina Kondraškina – «Ma enam ei hakka...» »  -  NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Gleb Kuznetsov – «Sõpru õpid tundma õnnetuses» - Jõhvi Kultuuri – ja huvikeskuse teater „Ekspromt“ - režisöör – Urmas Lada
Laura Kotšumarova – «Kuldne reegel» - «Dream Theatre» Sillamäe Huvi – ja Noortekeskus „Ulei“ – režisöör – Anastassia Jarošuk
Serafima Gavrilova - «Ma enam ei hakka...» »  -  NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid


KESKASTE

1. Laureaadid:

«Vana inimene» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
 «Luukere kapis» - Lasnamäe Huvikool teatristuudio „Lendav lehm“ – režisöör – Janika Koppel
«Nelinurkne tahukas» - Kunda Ühisgümnaasiumi – režisöör – Natalie Neigla

2. Parim naisroll – Jana Hrisanffova  spektaklis  «Koolipiinad» - Jõhvi Kultuuri – ja huvikeskuse teater „Ekspromt“
3. Parim meesroll – Robin Täpp spektaklis «Nelinurkne tahukas» - Kunda Ühisgümnaasiumi
4. Parim duett – Viktoria Krõlatõh ja Tatjana Jakovleva spektaklis «Caesar ja Kleopatra»  - Kohtla – Järve Loomemaja „Šanss“
 
3.Nominatsioonid
Parim lavastaja töö – « Koolipiinad » - Jõhvi Kultuuri – ja huvikeskuse teater „Ekspromt“ - režisöör – Urmas lada
Parim stsenaarium - «Tõepärane lastelugu» - Kohtla – Järve Järve Vene Gümnaasium – režisöör – Tatjana Kundozjorova
Aktuaalsus - «Tõepärane lastelugu» - Kohtla – Järve Järve Vene Gümnaasium – režisöör – Tatjana Kundozjorova
Parim iseseisev töö – «55. – IPAD» - stsenaariumi autor – Anita Kvitenko - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid

4. Žürii Eripreemiad:

Eripreemia hästi mänginud vanuse rolli eest – Anita Kvitenko spektaklides «Vana inimene» ? «55. – IPAD» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Eripreemia debüüdi eest - «Kop - Kop» - Narva 6. Kool – režisöör – Natalja lesina
Eripreemia muusika vormistuse eest - «Muinasjutt uutmoodi» - Olgina Rahvamaja näitejuht – režisöör – Marina Pertseva

5. Lavastuse roll žürii käe järel:

Alina Ananjeva –  «Kingitus»  - Kohtla – Järve Loomemaja „Šanss“ -  režisöör – Tatjana Levina
Jevgeni Vassiljev – «Naeris uutmoodi» - Kohtla – Järve Loomemaja „Šanss“ -  režisöör – Tatjana Levina
Vlad Gussev – «Raadio Haag» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid

6. Jeralaška lootus – Sonja Tšitškina - Olgina Rahvamaja näitejuht



VANEM KOOLIASTE

1. Laureaadid:

«Bip...Bip...Bip...» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
 «Tšehhovi järgi» - Sankt – Peterburgi kirovi rajooni laste ja noorte looming pale teatrikollektiiv “Lestnitsa” – režisöör – Natalja Kossolapova
«Näitlejanna Marõskina kuritegu» - Tallinna Kanutiaia Noortemaja teatristuudio „Solaris“ – režisöör – Irina Tomingas

2. Parim naisroll – Julia Lugantseva spektaklis «Näitlejanna Marõskina kuritegu» - Tallinna Kanutiaia Noortemaja teatristuudio „Solaris“
3. Parim meesroll – Boriss Bogatšov spektaklis «Tšehhovi järgi» - Sankt – Peterburgi kirovi rajooni laste ja noorte looming pale teatrikollektiiv “Lestnitsa”
4. Parim duett – Boriss Bogatšov ja Polina Gavrilišina spektaklis «Tšehhovi järgi» - Sankt – Peterburgi kirovi rajooni laste ja noorte looming pale teatrikollektiiv “Lestnitsa”


5. Nomanatsioonid:

Parim lavastaja töö  – «Näitlejanna Marõskina kuritegu» - Tallinna Kanutiaia Noortemaja teatristuudio „Solaris“ – režisöör – Irina Tomingas
Parim stsenaarium - «Bip...Bip...Bip...», «Lipitsejad», «Kehalise kasvatuse õpetaja» - Anita Porfirova ja Kristina Timakova? - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Aktuaalsus - «Gadžetid» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Parim iseseisev töö – «Lipitsejad» - stsenaariumi autorid – Anita porfirova ja Kristina Timakova - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Parim näitlejate ansambel – «Vasest süda» - Narva Kutseõppekeskus „Underworld“ – režisöör – Anna Tereshchenko

6. Eripreemia:

Eripreemia hea kostüümide lähetuse eest – «Vasest süda» - Narva Kutseõppekeskus „Underworld“ – režisöör – Anna Tereshchenko

Eripreemia positiivi eest - «Abielluda on moodne» - Maardu Gümnaasiumi Kooliteater „WIN“ – režisöör – Nina Zagvozdkina
Eripreemia muusika vormistuse eest – Regina Mikolaitšuk  - Tallinna Kanutiaia Noortemaja teatristuudio „Solaris“ – režisöör – Irina Tomingas
Eripreemia sotsiaalsete prodleemide lahendamise eest  – «Mustad inimesed valge pulbriga» - Kohtla –Järve Kultuurikeskus teatristuudio „Siilikesed“ – režisöör – Julia Popova

7. Lavastuse roll žürii käe järel:

Leonid Lobin– «Gadžetid» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid
Jevgeni jakovlev – «Kehalise kasvatuse õpetaja» - NLL teater – studio “16.komnata” – režisöörid – Vitaly ja Olga Katuntsevid















                
 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix