RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Märts 2019
Kuupäev ja aeg Ürituste nimetus Läbiviimise koht Vastutav
2.03.2019
kell 11:00
„Šokolaaditurniirid” males, 11. etapp kab. 306, 309 L.Pelešev, M.Korstin
2.03.2019‑03.03.2019 Tantsustuudio „Varjud” osalemine konkursil „Kuldne Karikas” Tartu N.Jakovleva, V.Vetoškina
05.03.2019‑15.04.2019 Kahe autori fotonäitus „Duett”, fotostuudio „Positiiv” NLL,
väike galerii
I.Kivimäe
04.03.2019
kell 13:00
Tund‑kontsert „Need sümfoonilised helid” Kino‑ja kontserdisaal I.Zemski
07.03.2019
kell 17:30
Üritus „Mängime emaga” koolis „Voobrazilija” kab. 136 О.Katuntseva
8.03.2019
kell 16:00
NLL karikas males, 3. etapp kab. 315, 309 L.Pelešev, M.Korstin
8.03.2019
kell 17:30
8.märtsile pühendatud kevadkontsert Kino‑ja kontserdisaal J.Stepanova, I.Krištal, J.Jevstratenko
9.03.2019
kell 11:00
„ŠokolaaditurniiridÝ males, 12. etapp Finaal. Autasustamine Narva,
Fama Keskus
L.Pelešev, M.Korstin
9.03.2019 Lennumudelismi huviringide osalemine Kiviõli lahtistel meistrivõistlustel viskeplaanerite klassis Kiviõli А.Мikenin, V.Ivanov, K.Ivanov
10.03.2019 Maleklubi osalemine Eesti koolide ja gümnaasiumide võistkondlikel meistrivõistlustel Võnnu L.Pelešev, M.Korstin
10.03.2019 Stuudio „Liigutus” osalemine kontserdil „Vastlapäev” Sillamäe S.Šelepenkina
14.03.2019
kell 17:00
Muusikastuudio „Labürint” avatud tund „Talveaia muusika” Talveaed I.Zemski
15.03.2019‑17.03.2019 Maleklubi osalemine Eesti maleklubide võistkondlikel meistrivõistlustel Тallinn L.Pelešev, M.Korstin
15.03.2019
kell 17:30
Stuudiote „Liigutus” ja „Šanssoon” osalemine kontserdil „Kevadine tuju” Kino‑ja kontserdisaal S.Šelepenkina, A.Kvasnikova
16.03.2019
kell 11:00
Meistriklass „Kaasaegne tants lastele ja noortele” festivali „Tantsukevad” raames, lektor Tatjana Tarabanova (Sankt‑Peterburg) Suur saal O.Sokolova
16.03.2109‑13.04.2019 Pitsikooli näitus Suur galerii O.Kublitskaja
18.03.2019‑20.03.2019 Teater‑stuudio „16.komnata” osalemine maakondlikul teatrifestivalil „Kooliteater‑2019” Jõhvi V.Katuntsev, O.Katuntseva
20.03.2019‑22.03.2019 Teater‑stuudio „16.komnata” osalemine Brjantski rahvusvahelisel kooliteatrite festivalil Sankt‑Peterburgis TJUZ,
Sankt‑Peterburg,
Venemaa
V.Katuntsev, O.Katuntseva
22.03.2019‑23.03.2019 SK „Maletäht” 7. etapp. Tulemused. Autasustamine kab. 306, 309 L.Pelešev, M.Korstin
23.03.2019 Viltimise huviringi sõit käsitöönäitusele „Craft‑bazaar” Sankt‑Peterburg,
Venemaa
T.Klokova
24.03.2019‑25.03.2019 Mängu-ja animafilmide stuudio „Rovesnik” osalemine XII ülevenemaalisel avatud laste kinoloomngufestivalil „Maailm laste silmadega” Starõi Oskol,
Venemaa
J.Meštšerjakov
25.03.2019 Mängu-ja animafilmide stuudio „Rovesnik” osalemine ülevenemaalisel avatud kinofestivalil „Ulõbka radosti” Kirov,
Venemaa
J.Meštšerjakov
26.03.2019 ja 27.03.2019
kell 17:30
Teatripäevale pühendatud teater‑stuudio „16.komnata” etendused Kino‑ja kontserdisaal V.Katuntsev, O.Katuntseva
28.03.2019‑31.03.2019 Maleklubi osalemine Eesti noorte meistrivõistlustel (kuni 12a ja kuni 18a) Tallinn L.Pelešev, M.Korstin
30.03.2019
kell 11:00
Meistriklass „Kaasaegne tants: intuitsioonist teadvustamiseni” festivali „Tantsukevad” raames, lektor Liis Siitan (Viljandi) Suur saal O.Sokolova
30.03.2019 „Imidžikooli” ja „Creative‑stuudio” osalemine rahvusvahelisel festival‑konkursil „Max Moda 2019” Tallinn J.Kasterpalu, О.Neustus
30.03.2019‑31.03.2019 „Liigutus” osalemine rahvusvahelisel festival‑konkursil „Maх Moda 2019” Таllinn S.Šelepenkina

Plaanis võivad tolmuda muudatused ja täiendused.
Infotelefonid: +372 3599575, +372 3599577
 

Webmaster pix