RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Tantsukollektiiv «LIONS»
27.05.2007 a.

LionsMeie linna noorte seas on hästi tuntud noor tantsukollektiiv «LIONS»,  kelle tantsuspekter on väga lai – klassikalisest tantsust kuni hipp-hopini. Käesoleval aastal sai tantsukollektiiv publiku ja žürii heakskiidu osaliseks tantsufestivali „KOOLITANTS” vabariiklikul  finaalvõistlustel. Sellel konkursil osales üle 300 tantsukollektiivi vabariigi eri paikadest. „LIONS”  oli ainuke tantsukollektiiv Narvast ja Ida-Virumaalt , kes jõudis finaalini kaotamata ühtegi tantsunumbrit  eelvoorudel ning sai kiidusõnu ja autasusid mitmesugustes nominatsioonides.

Estraaditantsu kategooriasse kuuluv vanem grupp sai eripreemia energilise tantsu eest nimetusega „Lõvide liiga” ja preemia „vabatantsu” kategooriasse kuuluva tantsukompositsiooni „KURSK” eest. Noorem tantsugrupp sai eripreemia  „ positiivse õhkkonna ja hea energia” demonstreerimise eest „šoutantsu kategoorias” tantsu eest „Kariibi mere piraadid”. Tuleb  ära märkida järgmist fakti, et konkursi tingimuste kohaselt noorema grupi tantsijad peksid olema 1. kuni 4.klassi õpilased, aga väikeste ja rõõmsate piraatide vanuseks oli 6-8 aastat!
 «LIONS» grupi lapsed on väga sõbralikud, töökad, elurõõmsad ja andekad. Nad õpivad ja viimistlevad tantsu suure heameelega, ei karda eksperimenteerimist keeruliste ja uute tantsuelementidega ja on tõelisteks abilisteks oma õpetajale ja koreograafile Jelena Lossevale. Jelena Losseva  sai tantsufestivali „KOOLITANTS” eripreemia kui „ parim tantsujuht ja koreograaf”.Koos lastega ta mõtleb välja väga erinevaid tantsukompositsioone ja tantsunumbreid ning organiseerib mitmesuguseid kontsertreise. Näiteks, selle aasta juunis selle tantsukollektiivi noorem rühm osaleb Rahvusvahelisel konkursil , mis toimub Krimmis Sevastoopoli linnas.


Just neil päevil tähistab tantsukollektiiv „ LIONS” oma esimest juubelit. Vaatamats oma noorusele on see kollektiiv rahvusvaheliste konkursside laureaat Eestis, Venemaal ja Ukrainas. Milles on meie noorte „LÕVIDE”  suure edu  saladus?

 
« Prev.

Webmaster pix