RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
“ ROVESNIK“ Grand -Prix Jaroslavlis
01.12.2007 a.

"ROVESNIK" Grand -Prix 23. kuni 25.novembrini 2007.a. kino-üldhariva projekti raames kõlava nimega „Minu linn – minu Jaroslaavia“ toimus rahvusvaheline noorte- ja perefilmide kinofestival „KINO-KLIKK“. Festivali eesmärgiks oli noortele tingimuste loomine  huvi äratamiseks ekraaniloomingu vastu, filmide tegemiseks, mis avavad ja propageerivad üldinimlikke väärtusi. Konkursist võtsid osa 100 filmi 75 autorilt: Venemaalt, Saksamaalt, Horvaatiast, Hollandist, Valgevenest, Ukrainast ja Eestist.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Talvefeeria
23.11.2007 a.
Tähelepanu! Tähelepanu!

talvefeeriaTalv on juba käes ja meie korraldame konkursi nimega "Talvefeeria"! Narva Laste Loomemaja korraldab juba kolmandat korda maakondliku noorte disainerite konkursi võluva nimetusega "Talvefeeria".
Selle konkursi juhtideeks on anda noortele võimalus ellu viia oma disainerlikke võimeid ja huvitavaid ideied.
KONKURSI TINGIMUSED:
[ Üksikasjalikumalt ]
 
„Rovesnik“ sammub ees!
06.11.2007 a.

1. kuni 4.novembrini 2007.a. mängu-ja multifilmide stuudio „Rovesnik“ õpilased koos oma juhendajaga Juri Meštšerjakoviga võtsid osa III Lahtisest laste kunstifestivalist, mis toimus Sankt-Peterburis ning, millest võttis osa üle 3000 osaleja Venemaa kõikidest paikadest ja naaberriikidest.
Lahtise Sankt-Peterburi kunstifestivali omapäraks on asjaolu, et ta ühendab mitut kunstisuunda (žanri) ,mis moodustavad omamoodi iseseisva festivali.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Ida-virumaa Break Dance 2007
02.11.2007 a.
BreakDance2.novembril Sillamäe noortekeskuses toimus lahtine regionaalne breiktantsijate võistlus, kus esinesid ja võistlesid algajate võistkonnad. Võistlusest võtsid osa võistkonnad Narvast, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt. Auhinnalistele kohtadele tulid järgmised võistkonnad:
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Kooliminiatuuride festival
31.10.2007 a.

JeralaskaKooliminiatuuride festival „Jeralaška – 2007“.

2.novembril  toimus Narva Laste Loomemajas esimene Narva linna kooliminiatuuride festival „Jeralaška-2007“.See oli katse elustada nii lõbusat ja huvitavat kunsti žanri, mis oli aja jooksul ülekohtuselt unustusehõlma vajunud.
Sellest festivalist võtsid osa Kesklinna Gümnaasiumi, Humanitaargümnaasiumi, Kreenholmi Gümnaasiumi, Peetri Kooli kollektiivid. Festivali liikmeteks olid peale koolide Kultuurimaja „Rugodiv“ teatrikollektiiv „ZDRAVSTVUITE“, Näitlejameisterlikkuse kool ja Narva Laste Loomemaja teater „16.komnata“.
Järgnevalt pakume Teile tutvumiseks festivali programmi:


[ Üksikasjalikumalt ]
 
„Rovesniku“ edu „Orljonokis“
05.10.2007 a.
OrlenokMe tunneme rõõmu heade uudiste üle! Meie noorte kineastide võistkond koosseisus; Aleksander Moldon, Ivan Bragin ja Darja Antonova (juhendaja J.Meštšerjakov) tõid Musta mere kallastelt 2 auhinda! Meie noored võtsid osa Ülevenemaalisest kinofoorumist „Bumerang“. Nominatsioonis „Mängufilmid“ saadi auhinnaks filmi „Pihtimus“ eest tuntud vene kinooperaatori A.Antipenko sule alt ilmunud hinnalise raamatu „ Andrei Tarkovski Aleksander Antipenko objektiivis“. Selles raamatus on esitletud 250 fotot Andrei Tarkovskist, mis on tehtud A.Antipenko poolt, kes oli Tarkovski vanaks sõbraks ja kellele usaldati „fotokaameraga lähenemist“ suurmeistri „pühamusse“, milleks on kodu, sõprus, töö, suure klassiku inspiratsioonimaailm.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
"Rovesnik"...."?rljonok"...."Bumerang"
15.09.2007 a.

Meie kinematograafia loominguline grupp kinostuudiost „Rovesnik“ koosseisus Aleksander Moldon, Ivan Bragin ja Darja Antonova said võimaluse juba teist korda osaleda 14.kuni 25.septembrini Ülevenemaalisel lahtisel kinofoorumil „Bumerang“, mis toimus Musta mere kallastel Tuapse linna lähedal. Meie võistkond oli ainuke Eestist ja ta juhendajaks on aastaid J.Meštšerjakov. Kinofoorum „Bumerang“ on üks tuntumaid ja mainekaid kinoüritusi Venemaal, mis toimub Ülevenemaalises lastekeskuses „Orljonok“.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Muudame maailm paremaks!
29.08.2007 a.

Artek15.juulist kuni 4.augustini Rahvusvahelises lastekeskuses „Aartekk“ toimus 6 rahvusvaheline laste ja noorte festival „Muudame maailma paremaks“. Selle festivali osavõtjateks oli enam kui 400 last ja noort maailma 27 riigist, nende seas ka Eestist. Kõik algas veel kevadel, kui Eesti Vabariigi Teadus-ja Haridusministeeriumi vahendusel saabus Narva Laste Loomemajja Ukraina saadiku  osavõtukutse. Loomulikult ei saanud meie sellist võimalust kasutamata jätta ning oma silmaga näha nõukogude ajast muinasjuttu-„Artekki“. Nii algas Eestis delegatsiooni komplekteerimine, mille koosseisus pidi olema 10 last ja üks täiskasvanu. Delegatsiooni koosseisu olid valitud Narva Laste Loomemaja erinevate ringid esindajad ning Kultuurimaja „Rugodiv“ rahvatantsurühma „Päikeseratas“ ja spordi-ja ballitantsu ansambli “Flamingo“ esinejad.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Tantsukollektiiv «LIONS»
27.05.2007 a.

LionsMeie linna noorte seas on hästi tuntud noor tantsukollektiiv «LIONS»,  kelle tantsuspekter on väga lai – klassikalisest tantsust kuni hipp-hopini. Käesoleval aastal sai tantsukollektiiv publiku ja žürii heakskiidu osaliseks tantsufestivali „KOOLITANTS” vabariiklikul  finaalvõistlustel. Sellel konkursil osales üle 300 tantsukollektiivi vabariigi eri paikadest. „LIONS”  oli ainuke tantsukollektiiv Narvast ja Ida-Virumaalt , kes jõudis finaalini kaotamata ühtegi tantsunumbrit  eelvoorudel ning sai kiidusõnu ja autasusid mitmesugustes nominatsioonides.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
<< [esimene] < [eelmine] 41 [järgmine] > [viimane] >>

tulemused 641 - 649 | 649

Webmaster pix