RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Meie maja malemaailma uudised
11.03.2008 a.
Kaasajal on maletamine on muutunud loomingulise mõttelaadiga inimeste jaoks nende tarkuse proovilepaneku nurgakiviks. Malemäng on puhas abstraktsioon, puhas mõte ja te ei leia elus midagi materiaalselt tajutavat, mis suudaks adekvaatselt neid väljendada. See on puhtalt inimese võime luua uut teadaoleva alusel. Male ei pane meid proovile staatiliselt, mitte külma faktide kõrvutamise teel, vaid meie mõttetöö, tahte, terasuse, kujutlusvõime ja ettenägelikkuse sisemise vastuolulise võitluse teel. Abstraktses vormis kehastab malemäng õigluse ideed: malemängus on kõik võrdsed.  
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Festival "Liikumine. Graatsia. Ilu"
04.03.2008 a.
NARVA LASTE LOOMEMAJA
FESTIVAL "LIIKUMINE. GRAATSIA. ILU."
15.03.08. - 22.03.08.

KAVA:

15.03. Võimla.
kell 12.00

Konkurss “Aeroobika täheke“(koolieelikutele)
Konkursi viib läbi AEROOBIKA ringi juhendaja õpetaja S.Šelepenkina.   
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Virtuaalne Pilotaaz
03.03.2008 a.
pilotMudellennundus – see on spordi ja tehnilise loomingu süntees, mis aitab arendada ja ellu rakendada koolist saadud oskusi, teoreetilisi teadmisi ja kogemusi. Ühe jaoks see on hobbi kogu järgnevaks eluks, mõne teise jaoks on see huvi teeks oma tulevase elukutse juurde.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
14 veebruar
06.02.2008 a.

14Valentinipaev, sobrapaev - 14. veebruar.
Eestisse joudis see vana tahtpaev Soome vahendusel alles 1980. aastate lopul ja sai siin sobrapaeva jooned. Esmalt hakati valentinipaeva tahistama lasteaedades ja koolides, kus toimusid valentinilaadad, kleebiti uksteisele otsaette sudamekesi ja avati valentini- postkontor voi saadeti valentinipaeva tervitusi ning kaarte opetajatele ja sopradele. Kes saab rohkem sobrakirjakesi, see on oma ruhmas tunnustatud. Vanemad inimesed kingivad lillede korval uksteisele kosmeetikat ja majapidamisriistu. Tavaliselt toimub sel paeval ka temaatilisi pidusid ja koosviibimisi.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Onnitleme!
05.02.2008 a.

KatrinaKorbanSensatsiooniliseks kujunes Eesti malevaliktsempinaat naiste seas, kus kumneaastane Katrina Korban tsempionaadi kuuendas loptuuris saavutas voidu uhe tsempionaadi favoriitidest – Tallinna maletaja Jana Airapetjani ule, saavutades 5 punktiga tsempionaadi voitja tiitli. Seega on Katarina Korban joudnud finaali.

ONNITLEME!!!

 
Kutsume!
04.02.2008 a.

NllAustatud vanaemad ja vanaisad! Kutsume Teid koos lastelastega, kes opivad meie Majas, peole „Lobus puhkepaev“.
Ootame Teid 10.veebruaril (puhapaeval) Narva Laste Loomemaja aulas kell 12.00 

Fotod

 
Kutsume Teid kontserditele!
21.01.2008 a.

dance26.jaanuaril Kultuurimaja "Rugodiv" vaikeses saalis Narva Laste Loomemaja tantsukollektiiv  "Free Flow" koos Humanitaargumnaasiumi tantsustuudioga "Varjud" annavad kaks kontserti.
Saravad ja kaasakiskuvad tantsulavastused moderntantsu stiilis on huvitavad igale eale. Me kutsume koiki soovijaid sukelduma kahe loomingulise kollektiivi tantsumaailma.
Lavastaja ja koreograaf - Jelena Sutorina ("FREE FLOW" pedagoog).
Algus kell 16.00 ja kell 18.00
Pileti hind: 15 krooni      

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Hea uudised!
14.01.2008 a.

Onnitleme!
12.jaanuaril toimus Ahtme spordikompleksis lahtine konkurss aeroobikas. Sellest votsid osa meie Narva Laste Loomemaja neiud: Irina Popova, Julia Lepina, Margarita Ruzavina, Anastassia Kuzmina ja Jana Nikitina.

Irina Popova ja Julia Lepina said konkursi finalistideks ning Narva Laste Loomemajale anti tanukiri uritusest osavotu eest.

 
Kolm Akordi (taendamine)
10.01.2008 a.
3 akordiNarva Laste Loomemajas toimus 5.jaanuaril huvitav autorilaulude festival „Kolm akordi“.
Sellest festivalist votsid osa noored esinejad mitte ainult Narvast, vaid ka riigi teistest linnadest.
Festivali kaigus toimus koitev meistriklass, mille viis labi muusik Tallinnast - bardilaulude esitaja Vsevolod Pozdejev.
Selle festivali korraldajaks oli Narva Laste Loomemaja rokk-grupi juhataja Igor Zemski.
Vaadake ja tutvuge videosalvestusega siin.
 
Jekaterina Tsitsikalova ja Maria Aksjonova personaalnaitus
08.01.2008 a.

Disain KlassNarva Laste Loomemaja hallis on avatud „Disain-Klassi“ opilaste Jekaterina Tsitsikalova ja Maria Aksjonova personaalnaitus. Tutarlapsed opivad Narva Laste Loomemaja mitmesugustes ringides juba mitu aastat, kuid oma toid demonstreerivad naitusel esmakordselt elus. Nende looming valjendub huvitavates joonistustes, postkaartides, mis on valmistatud erinevates tehnikates ja stiilides. Samuti nad naitavad oma fotode kaudu Euroopa linnade elu, nahtuna labi ootamatute rakursside ja erinevates zanrides.

Naitus tootab jaanuari lopuni.
 

 
Astrid Lindgreni muinasjutud
06.01.2008 a.

picKoolivaheaja uritused Narva Laste Loomemajas moodusid sellel talvel Rootsi suure lastekirjaniku Astrid Lindgreni kuulsate muinasjututegelaste tahe all. Astrid Lindgreni kuulsad muinasjututegelased:naerusuu-Pipi, nutikas Vaikevend ja umarik Karlsson olid Narva Laste Loomemajas joulu-ja uusaasta urituste ja pidude kangelased.                                                                                                      
Esinejad  Katja, Lena ja Volodja , noored naitlejad teatrist „16.Komnata“, riietatutena uutesse, just selleks ommeldud imeilusatesse kostuumidesse, sona otseses mottes, „tootasid“ nagu toelised artistid koikidel nendel uritustel. Joulude eel toimus iga paev kolm joulupuud, kus lobustati ringide opilasi korporatiivsetel „joulutulukestel“ ja sellega ei ole nende selleaastane „dessant“ veel loppenud.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Autorilaulude festival "KOLM AKORDI"
03.01.2008 a.

kolm akordiTraditsiooniline autorilaulude festival sai sellel aastel endale uue nime - "KOLM AKORDI". Festivalist võtavad osa noored lauljad meie linnast, Ida-Virumaalt ja isegi Eesti pealinnast Tallinnast.Esmakordselt toimub festivali käigus ka meistriklass, mille viib läbi muusik Tallinnast, kes on kaua tegelenud autorilauludega - VSEVOLOD POZDEEV. Esinevad ka teised lauljad, kes on ka varem osalenud meie festivalidel.
Meie kutsume kõiki soovijaid festivalile "KOLM AKORDI", mis toimub 5.jaanuaril 2008.a. Narva Laste Loomemaja aulas algusega kell 12.00
 
Narva Laste Loomemaja galeriis
12.12.2007 a.

“Jõulude ja Uusaasta sümbolite“  jõulunäitus Narva Laste Loomemajas

“Jõulude ja Uusaasta sümbolite“  jõulunäitus Narva Laste Loomemajas14.detsembril algusega kell 17.00 avatakse Narva Laste Loomemaja galeriis jõulunäitus „Jõulude ja Uusaasta sümbolid“. Jõulude ja Uusaasta pidustused on imeliste tavade ja traditsioonide põimik, mis kujunes nii väga vanade kui ka uute traditsioonide sulamina. Narva Laste Loomemaja erinevate ringide  õpilaste loomingulised tööd, milleks on suveniirid, pidulikud mänguasjad, postkaardid, vitraažid, kunstiliselt vormistatud joonised,  jutustavad imemaailma saabumisest, üldinimlikest väärtustest, meie kauni maailma ilust ja täiuslikkusest.
Näitus sisendab Teile peomeeleolu, hubasuse ja headuse tunde, helget tuju ja on Teie jaoks rõõmuküllaste hetkede loojaks näituse külastamise ajal.
Näitus on avatud kuni 1.jaanuarini 2008.

 
Konkurss "Parim Pipi - supermodell"
12.12.2007 a.

PeppiKutsume  7.-12. klasside õpilasi bits-demonstratsioonile teemal „Parim Pipi-supermodell“, mis toimub uusaasta diskoõhtul 27.detsembril 2007.a.algusega kell 17.00 Narva Laste Loomemajas.


Ürituse toimumise tingimused:
1. Eelregistreerimine Blits-demonstratsioonile tuleb teha kuni 21.detsembrini (Tatjana Lelina juures kabinet 214).
2.Blits-demonstratsioon toimub huviringide 7.-12.klasside õpilaste uusaasta diskoõhtul, mis algab kell 17.00  
3.Iga osavõtja mõtleb välja oma PIPI, see tähendab vastavat riietust, soengut, meiki ja sobivat liikumist saatemuusika taustal.
4.Soovijatele võib soengu teha juuksurite grupp CREATIVE STUUDIOst (juhendaja Jelena Kasterpalu). Lisainfot võib saada eelregistreerimisel.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Kirjanduslik ring!
12.12.2007 a.

Tahelepanu! Kirjanduslik ring!

Astrid Lindgreni muinasjutumaailmKutsume kõiki 5.- 7. klasside õpilasi osalema kirjanduslikust ringist „“, mis toimub 4.jaanuaril 2008.aastal algusega kell 14.00 Narva Laste Loomemaja aulas.
Kirjandusliku ringi toimumise tingimused:
1)Ringist võtavad osa Narva erinevate koolide võistkonnad (5.-7.klassid) ja mitu NLL huviringide võistkonda.
2)Võistkond koosneb  6 liikmest.
3)Võistkondade eelregistratsioon toimub kuni 21.detsembrini 2007 .a. (??b.214,Tatjana Lelina).

[ Üksikasjalikumalt ]
 
“Talvine feeria”. Aruanne
12.12.2007 a.

7. detsembril viis Narva Laste Loomemaja läbi muinasjutulise talvepeo - noorte disainerite konkursi „Talvine feeria“. Ürituse peaeesmärgiks oli aidata lastel ja noortel teostada oma kõige julgemaid ideid ja salasoove. Võib julgelt öelda, et konkursist oslejatel see õnnestus täielikult.
Paber ja kartong, pliiatsid ja flomasterid, läbipaistev kile ja foolium, plastpudelid ja kilekotid – neid materjale kasutasid lapsed oma kompositsioonide loomiseks. Kompositsioone hinnati mitme kriteeriumi järgi: kavatsuse originaalsus, huvitav töö materjaliga ja loodud kuju esitlemise näitemeisterlikkus.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
<< [esimene] < [eelmine] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [järgmine] > [viimane] >>

tulemused 625 - 640 | 649

Webmaster pix