RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
"Rovesnik"...."?rljonok"...."Bumerang"
15.09.2007 a.

Meie kinematograafia loominguline grupp kinostuudiost „Rovesnik“ koosseisus Aleksander Moldon, Ivan Bragin ja Darja Antonova said võimaluse juba teist korda osaleda 14.kuni 25.septembrini Ülevenemaalisel lahtisel kinofoorumil „Bumerang“, mis toimus Musta mere kallastel Tuapse linna lähedal. Meie võistkond oli ainuke Eestist ja ta juhendajaks on aastaid J.Meštšerjakov. Kinofoorum „Bumerang“ on üks tuntumaid ja mainekaid kinoüritusi Venemaal, mis toimub Ülevenemaalises lastekeskuses „Orljonok“.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Muudame maailm paremaks!
29.08.2007 a.

Artek15.juulist kuni 4.augustini Rahvusvahelises lastekeskuses „Aartekk“ toimus 6 rahvusvaheline laste ja noorte festival „Muudame maailma paremaks“. Selle festivali osavõtjateks oli enam kui 400 last ja noort maailma 27 riigist, nende seas ka Eestist. Kõik algas veel kevadel, kui Eesti Vabariigi Teadus-ja Haridusministeeriumi vahendusel saabus Narva Laste Loomemajja Ukraina saadiku  osavõtukutse. Loomulikult ei saanud meie sellist võimalust kasutamata jätta ning oma silmaga näha nõukogude ajast muinasjuttu-„Artekki“. Nii algas Eestis delegatsiooni komplekteerimine, mille koosseisus pidi olema 10 last ja üks täiskasvanu. Delegatsiooni koosseisu olid valitud Narva Laste Loomemaja erinevate ringid esindajad ning Kultuurimaja „Rugodiv“ rahvatantsurühma „Päikeseratas“ ja spordi-ja ballitantsu ansambli “Flamingo“ esinejad.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Tantsukollektiiv «LIONS»
27.05.2007 a.

LionsMeie linna noorte seas on hästi tuntud noor tantsukollektiiv «LIONS»,  kelle tantsuspekter on väga lai – klassikalisest tantsust kuni hipp-hopini. Käesoleval aastal sai tantsukollektiiv publiku ja žürii heakskiidu osaliseks tantsufestivali „KOOLITANTS” vabariiklikul  finaalvõistlustel. Sellel konkursil osales üle 300 tantsukollektiivi vabariigi eri paikadest. „LIONS”  oli ainuke tantsukollektiiv Narvast ja Ida-Virumaalt , kes jõudis finaalini kaotamata ühtegi tantsunumbrit  eelvoorudel ning sai kiidusõnu ja autasusid mitmesugustes nominatsioonides.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
<< [esimene] < [eelmine] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [järgmine] > [viimane] >>

tulemused 609 - 611 | 611

Webmaster pix