RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Astrid Lindgreni muinasjutud
06.01.2008 a.

picKoolivaheaja uritused Narva Laste Loomemajas moodusid sellel talvel Rootsi suure lastekirjaniku Astrid Lindgreni kuulsate muinasjututegelaste tahe all. Astrid Lindgreni kuulsad muinasjututegelased:naerusuu-Pipi, nutikas Vaikevend ja umarik Karlsson olid Narva Laste Loomemajas joulu-ja uusaasta urituste ja pidude kangelased.                                                                                                      
Esinejad  Katja, Lena ja Volodja , noored naitlejad teatrist „16.Komnata“, riietatutena uutesse, just selleks ommeldud imeilusatesse kostuumidesse, sona otseses mottes, „tootasid“ nagu toelised artistid koikidel nendel uritustel. Joulude eel toimus iga paev kolm joulupuud, kus lobustati ringide opilasi korporatiivsetel „joulutulukestel“ ja sellega ei ole nende selleaastane „dessant“ veel loppenud.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Autorilaulude festival "KOLM AKORDI"
03.01.2008 a.

kolm akordiTraditsiooniline autorilaulude festival sai sellel aastel endale uue nime - "KOLM AKORDI". Festivalist võtavad osa noored lauljad meie linnast, Ida-Virumaalt ja isegi Eesti pealinnast Tallinnast.Esmakordselt toimub festivali käigus ka meistriklass, mille viib läbi muusik Tallinnast, kes on kaua tegelenud autorilauludega - VSEVOLOD POZDEEV. Esinevad ka teised lauljad, kes on ka varem osalenud meie festivalidel.
Meie kutsume kõiki soovijaid festivalile "KOLM AKORDI", mis toimub 5.jaanuaril 2008.a. Narva Laste Loomemaja aulas algusega kell 12.00
 
Narva Laste Loomemaja galeriis
12.12.2007 a.

“Jõulude ja Uusaasta sümbolite“  jõulunäitus Narva Laste Loomemajas

“Jõulude ja Uusaasta sümbolite“  jõulunäitus Narva Laste Loomemajas14.detsembril algusega kell 17.00 avatakse Narva Laste Loomemaja galeriis jõulunäitus „Jõulude ja Uusaasta sümbolid“. Jõulude ja Uusaasta pidustused on imeliste tavade ja traditsioonide põimik, mis kujunes nii väga vanade kui ka uute traditsioonide sulamina. Narva Laste Loomemaja erinevate ringide  õpilaste loomingulised tööd, milleks on suveniirid, pidulikud mänguasjad, postkaardid, vitraažid, kunstiliselt vormistatud joonised,  jutustavad imemaailma saabumisest, üldinimlikest väärtustest, meie kauni maailma ilust ja täiuslikkusest.
Näitus sisendab Teile peomeeleolu, hubasuse ja headuse tunde, helget tuju ja on Teie jaoks rõõmuküllaste hetkede loojaks näituse külastamise ajal.
Näitus on avatud kuni 1.jaanuarini 2008.

 
Konkurss "Parim Pipi - supermodell"
12.12.2007 a.

PeppiKutsume  7.-12. klasside õpilasi bits-demonstratsioonile teemal „Parim Pipi-supermodell“, mis toimub uusaasta diskoõhtul 27.detsembril 2007.a.algusega kell 17.00 Narva Laste Loomemajas.


Ürituse toimumise tingimused:
1. Eelregistreerimine Blits-demonstratsioonile tuleb teha kuni 21.detsembrini (Tatjana Lelina juures kabinet 214).
2.Blits-demonstratsioon toimub huviringide 7.-12.klasside õpilaste uusaasta diskoõhtul, mis algab kell 17.00  
3.Iga osavõtja mõtleb välja oma PIPI, see tähendab vastavat riietust, soengut, meiki ja sobivat liikumist saatemuusika taustal.
4.Soovijatele võib soengu teha juuksurite grupp CREATIVE STUUDIOst (juhendaja Jelena Kasterpalu). Lisainfot võib saada eelregistreerimisel.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Kirjanduslik ring!
12.12.2007 a.

Tahelepanu! Kirjanduslik ring!

Astrid Lindgreni muinasjutumaailmKutsume kõiki 5.- 7. klasside õpilasi osalema kirjanduslikust ringist „“, mis toimub 4.jaanuaril 2008.aastal algusega kell 14.00 Narva Laste Loomemaja aulas.
Kirjandusliku ringi toimumise tingimused:
1)Ringist võtavad osa Narva erinevate koolide võistkonnad (5.-7.klassid) ja mitu NLL huviringide võistkonda.
2)Võistkond koosneb  6 liikmest.
3)Võistkondade eelregistratsioon toimub kuni 21.detsembrini 2007 .a. (??b.214,Tatjana Lelina).

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Talvine feeria. Aruanne
12.12.2007 a.

7. detsembril viis Narva Laste Loomemaja läbi muinasjutulise talvepeo - noorte disainerite konkursi „Talvine feeria“. Ürituse peaeesmärgiks oli aidata lastel ja noortel teostada oma kõige julgemaid ideid ja salasoove. Võib julgelt öelda, et konkursist oslejatel see õnnestus täielikult.
Paber ja kartong, pliiatsid ja flomasterid, läbipaistev kile ja foolium, plastpudelid ja kilekotid – neid materjale kasutasid lapsed oma kompositsioonide loomiseks. Kompositsioone hinnati mitme kriteeriumi järgi: kavatsuse originaalsus, huvitav töö materjaliga ja loodud kuju esitlemise näitemeisterlikkus.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
ROVESNIK Grand -Prix Jaroslavlis
01.12.2007 a.

"ROVESNIK" Grand -Prix 23. kuni 25.novembrini 2007.a. kino-üldhariva projekti raames kõlava nimega „Minu linn – minu Jaroslaavia“ toimus rahvusvaheline noorte- ja perefilmide kinofestival „KINO-KLIKK“. Festivali eesmärgiks oli noortele tingimuste loomine  huvi äratamiseks ekraaniloomingu vastu, filmide tegemiseks, mis avavad ja propageerivad üldinimlikke väärtusi. Konkursist võtsid osa 100 filmi 75 autorilt: Venemaalt, Saksamaalt, Horvaatiast, Hollandist, Valgevenest, Ukrainast ja Eestist.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Talvefeeria
23.11.2007 a.
Tähelepanu! Tähelepanu!

talvefeeriaTalv on juba käes ja meie korraldame konkursi nimega "Talvefeeria"! Narva Laste Loomemaja korraldab juba kolmandat korda maakondliku noorte disainerite konkursi võluva nimetusega "Talvefeeria".
Selle konkursi juhtideeks on anda noortele võimalus ellu viia oma disainerlikke võimeid ja huvitavaid ideied.
KONKURSI TINGIMUSED:
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Rovesnik sammub ees!
06.11.2007 a.

1. kuni 4.novembrini 2007.a. mängu-ja multifilmide stuudio „Rovesnik“ õpilased koos oma juhendajaga Juri Meštšerjakoviga võtsid osa III Lahtisest laste kunstifestivalist, mis toimus Sankt-Peterburis ning, millest võttis osa üle 3000 osaleja Venemaa kõikidest paikadest ja naaberriikidest.
Lahtise Sankt-Peterburi kunstifestivali omapäraks on asjaolu, et ta ühendab mitut kunstisuunda (žanri) ,mis moodustavad omamoodi iseseisva festivali.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Ida-virumaa Break Dance 2007
02.11.2007 a.
BreakDance2.novembril Sillamäe noortekeskuses toimus lahtine regionaalne breiktantsijate võistlus, kus esinesid ja võistlesid algajate võistkonnad. Võistlusest võtsid osa võistkonnad Narvast, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt. Auhinnalistele kohtadele tulid järgmised võistkonnad:
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Kooliminiatuuride festival
31.10.2007 a.

JeralaskaKooliminiatuuride festival „Jeralaška – 2007“.

2.novembril  toimus Narva Laste Loomemajas esimene Narva linna kooliminiatuuride festival „Jeralaška-2007“.See oli katse elustada nii lõbusat ja huvitavat kunsti žanri, mis oli aja jooksul ülekohtuselt unustusehõlma vajunud.
Sellest festivalist võtsid osa Kesklinna Gümnaasiumi, Humanitaargümnaasiumi, Kreenholmi Gümnaasiumi, Peetri Kooli kollektiivid. Festivali liikmeteks olid peale koolide Kultuurimaja „Rugodiv“ teatrikollektiiv „ZDRAVSTVUITE“, Näitlejameisterlikkuse kool ja Narva Laste Loomemaja teater „16.komnata“.
Järgnevalt pakume Teile tutvumiseks festivali programmi:


[ Üksikasjalikumalt ]
 
Rovesniku edu Orljonokis
05.10.2007 a.
OrlenokMe tunneme rõõmu heade uudiste üle! Meie noorte kineastide võistkond koosseisus; Aleksander Moldon, Ivan Bragin ja Darja Antonova (juhendaja J.Meštšerjakov) tõid Musta mere kallastelt 2 auhinda! Meie noored võtsid osa Ülevenemaalisest kinofoorumist „Bumerang“. Nominatsioonis „Mängufilmid“ saadi auhinnaks filmi „Pihtimus“ eest tuntud vene kinooperaatori A.Antipenko sule alt ilmunud hinnalise raamatu „ Andrei Tarkovski Aleksander Antipenko objektiivis“. Selles raamatus on esitletud 250 fotot Andrei Tarkovskist, mis on tehtud A.Antipenko poolt, kes oli Tarkovski vanaks sõbraks ja kellele usaldati „fotokaameraga lähenemist“ suurmeistri „pühamusse“, milleks on kodu, sõprus, töö, suure klassiku inspiratsioonimaailm.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
"Rovesnik"...."?rljonok"...."Bumerang"
15.09.2007 a.

Meie kinematograafia loominguline grupp kinostuudiost „Rovesnik“ koosseisus Aleksander Moldon, Ivan Bragin ja Darja Antonova said võimaluse juba teist korda osaleda 14.kuni 25.septembrini Ülevenemaalisel lahtisel kinofoorumil „Bumerang“, mis toimus Musta mere kallastel Tuapse linna lähedal. Meie võistkond oli ainuke Eestist ja ta juhendajaks on aastaid J.Meštšerjakov. Kinofoorum „Bumerang“ on üks tuntumaid ja mainekaid kinoüritusi Venemaal, mis toimub Ülevenemaalises lastekeskuses „Orljonok“.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Muudame maailm paremaks!
29.08.2007 a.

Artek15.juulist kuni 4.augustini Rahvusvahelises lastekeskuses „Aartekk“ toimus 6 rahvusvaheline laste ja noorte festival „Muudame maailma paremaks“. Selle festivali osavõtjateks oli enam kui 400 last ja noort maailma 27 riigist, nende seas ka Eestist. Kõik algas veel kevadel, kui Eesti Vabariigi Teadus-ja Haridusministeeriumi vahendusel saabus Narva Laste Loomemajja Ukraina saadiku  osavõtukutse. Loomulikult ei saanud meie sellist võimalust kasutamata jätta ning oma silmaga näha nõukogude ajast muinasjuttu-„Artekki“. Nii algas Eestis delegatsiooni komplekteerimine, mille koosseisus pidi olema 10 last ja üks täiskasvanu. Delegatsiooni koosseisu olid valitud Narva Laste Loomemaja erinevate ringid esindajad ning Kultuurimaja „Rugodiv“ rahvatantsurühma „Päikeseratas“ ja spordi-ja ballitantsu ansambli “Flamingo“ esinejad.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Tantsukollektiiv LIONS
27.05.2007 a.

LionsMeie linna noorte seas on hästi tuntud noor tantsukollektiiv «LIONS»,  kelle tantsuspekter on väga lai – klassikalisest tantsust kuni hipp-hopini. Käesoleval aastal sai tantsukollektiiv publiku ja žürii heakskiidu osaliseks tantsufestivali „KOOLITANTS” vabariiklikul  finaalvõistlustel. Sellel konkursil osales üle 300 tantsukollektiivi vabariigi eri paikadest. „LIONS”  oli ainuke tantsukollektiiv Narvast ja Ida-Virumaalt , kes jõudis finaalini kaotamata ühtegi tantsunumbrit  eelvoorudel ning sai kiidusõnu ja autasusid mitmesugustes nominatsioonides.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
<< [esimene] < [eelmine] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [järgmine] > [viimane] >>

tulemused 609 - 623 | 623

Webmaster pix