RUS | EST
65. aastat

60. aastat
loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
"Rovesnik" on ulevenemaalisel lahtisel kinofoorumil „Bumerang
01.10.2008 a.
bumMeie kinematograafia loominguline grupp kinostuudiost „Rovesnik“ juba kolmest korda osales septembris Ülevenemaalisel lahtisel kinofoorumil „Bumerang“, mis toimus Musta mere kallastel Tuapse linna lähedal. Meie võistkond oli ainuke Eestist ja ta juhendajaks on aastaid J.Meštšerjakov. Kinofoorum „Bumerang“ on üks tuntumaid ja mainekaid kinoüritusi Venemaal, mis toimub Ülevenemaalises lastekeskuses „Orljonok“.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Mangu paev. 27 september. Fotod
30.09.2008 a.
zirnova  Laupäeval 27. septembril toimus "Mängu päev " lastele.
Oli väga lõbus.
Fotod vaata edasi.....
[ Üksikasjalikumalt ]
 
В«Sudame pРґevВ»
25.09.2008 a.
   28.septembril toimub Narva Laste Loomemajas «Südame päev»
  Kutsume vanemaid ja meie õpilasi  vanuses alates 14 aastast.
  Algus kell 12:00 loengute saalis (kab. 306)
 
[ Üksikasjalikumalt ]
 
23.septembril avati fotonaitus „Suve varvid“
25.09.2008 a.
23.septembril NLL-is avati fotonäitus „Suve värvid“ ja sellelga kaasnes võitjate nimede avaldamine. Fotonäitusest võtsid osa 23 autorit, kes ühtekokku esitasid žüriile 69 fotot. Žürii valis võitjad, keda autasustati diplomitega ja meenetega.  
Diplomandideks on järgmised osavõtjad:
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Inglise keele ring 10-12 klasside opilastele
18.09.2008 a.
TÄHELEPANU!
  
Meie Majas avatakse 10-12 klasside õpilastele inglise keele ring.
Õpetaja stažeeris Ameerikas.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
“Heida pilk loomingu maailma”
08.09.2008 a.
29. augustil avati Narva Laste Loomemaja Galeriis näitus “Heida pilk loomingu maailma”. Näitusel saab näha palju huvitavat ja köitvat NLL ringide ning stuudiote tegemistest.

Tere tulemast!
 
Fotokonkurss "Suve varvid"
08.09.2008 a.
 Fotokonkurss “Suve värvid”
23.09.08. - 06.10.08.

Konkursi tingimused:
* Konkursist võivad osa võtta NLL õpilase ja õpetajad;
* üks autor võib esitada kuni 2 fotot;
* fotode formaat on 15 С… 20 kuni 30 С… 40 СЃm
* igale tööle tuleb lisada informatsioon: foto nimetus,
  autori ees-ja perekonnanimi, vanus, kontaktandmed;
* tööd tuleb esitada kuni 16.septembrini kabinetti в„– 214;
[ Üksikasjalikumalt ]
 
"Rovesnik" auhinnad Venemaast
09.06.2008 a.
26.maist 1.juunini toimus Moskvas traditsiooniline rahvusvaheline noorte
amatöörfilmide festival "Moskva Koolivaheaeg", kus osales 640 filmi.
Festivali parimaks mängufilmi auhind anti Narva Laste Loomemaja stuudio "Rovesnik" autori Aleksandr Moldoni film “Mina olen”. Filmile anti ka Sotsiaalse Informatsiooni Agentuuri eridiplom tolerantsuse eest sotsiaalse probleemi käsitlemisel.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Otse-eetris "Positiivne translatioon" (lisatud)
28.05.2008 a.
Tantsugrupp «LIONS“, kes on mitmekordne vabariikliku festivali „Koolitants“ laureaat, esitab „otse-eetris“ oma uut programmi „Positiivne translatsioon“. Soovijaid saada positiivseid elamusi järgnevaks kolmeks kuuks (võib-olla ka kogu aastaks), kutsume 30.mail algusega kell 18.00 Kultuurikeskuse „Geneva“ suurde kontserdisaali.

 Pileti hind on 25 krooni.

*piletite müük toimub 30 mail Kultuurikeskuses "Geneva"

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Uudised Unicef-ist
27.05.2008 a.
1994. aastal avati ÜRO Lastefond UNICEF esindus Eestis.
Rahvuskomitee esimeseks prioriteediks oli koolilaste toitumise probleemid. Koos sotsiaaltöötajate, õpetajate, lastevanemate, spetsialistide ja Toiduametiga, viis UNICEF läbi olukorra analüüsi kõikides Eesti koolides. Selgus, et ligi 30% koolilastest ei ole võimalik süüa koolis sooja lõunat. Enamikul puhul oli põhjuseks perekonna raske majanduslik seis. Rahvuskomitee leidis, et ükski täiskasvanu ei tohi jääda ükskõikseks kui mõni laps Eestimaal kannatab tühja kõhtu.
UNICEFi Eesti rahvusliku programmi koostööpartneriteks on aastatel 2007-2010 Teadus- ja Haridusministeerium ning Sotsiaalministeerium.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Taheked meie Majas
23.05.2008 a.
21.mail toimus meie Majas väga meelierutav ja pidulik sündmus, nimelt, „Täheke 2008“, mille käigus õnnitleti ja autasustati õppetöös edukaid õpilasi, regionaalsete, vabariiklike ja rahvusvaheliste festivalide ja konkursside võitjaid.. Meie Maja väärikamaid tulid õnnitlema Narva Kultuuriosakonna administratsioon, meie Loomemaja direktsioon, huviringide õpetajad, õnnitletavate õpilaste lapsevanemad.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Maikuu tantsumosaiik
22.05.2008 a.
Maikuu tantsumosaiikVäljas õitseb toomingas, puhkemas on sirel; kostavad lõbusad lindude sillerdused. Saabus kauaoodatud mai. Lõppemas on kooliaeg ja üha rohkem tahaks sukelduda päikese soojadesse kiirtesse ja osa saada suvesoojusest. Ees ootab pikk suvevaheaeg. Narva Laste Loomemaja, Meie Maja, elab erakordselt värviderikka ja võluva ürituse ootel. Ja need ootused on igati õigustatud, sest 18.maist alustab keerlemist meie 4 tantsukollektiivi tantsumosaiik. Pole midagi kaunimat, kui sukelduda tantsude võluvasse ja kirevasse maailma; mõista midagi uut ja kauaks saada unustamatuid emotsioone. Me kutsume oma Majja külla nautima meie tantsude feeriat. Ta on Teie jaoks alati lahti ja Te saate nautida osa tantsukunsti mosaiigist, mida õpilaste vokaal-ja tansukollektiivid demonstreerivad oma lõpukontsertidel.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Narva vostkonna hobemedalid
19.05.2008 a.
Narva vostkonna hobemedalid8. kuni 11.maini toimus Tallinnas Eesti maleklubide võistkondlik tšempionaat. Veel päris märtsi lõpus esines Narva võistkond „Maletäht“ edukalt valikuvõistlustel ja oli esiliiga võitja. Ja finaalis, milles võistles 8 tugevamat Eesti malevõistkonda esines „Maletäht“ väga edukalt: saavutati 6 võitu ja oli ainult 1 kaotus vabariigi tšempionidele. Tulemuseks oli 2.koht, hõbemedalid ja õigus esindada Eestit Euroopa tšempionide karikavõistlusel 2008.aastal.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
IX Festival "Hobenoil" Narvas
18.04.2008 a.
iglaKorraldaja – Narva Laste Loomemaja
Narva Linnamuuseumi
Ajalooliste kostüümide teatri kaasabil

Nende jaoks, kes soovivad suunata oma loomingulist energiat   
kõige julgemate noorsoomoe ideede elluviimiseks.     


[ Üksikasjalikumalt ]
 
Teater-stuudio "16.komnata" Grand Prix
15.04.2008 a.
11. – 13. Р°prillini Tartus teatris „Vanemuine“ toimus vabariiklik teatrikollektiivide festival vanemas kooliastmes.
Õigus esindada Ida-Virumaad oli antud meie kollektiivile, nimelt teater-stuudiole „16. komnata“ valikvooru tulemuste põhjal, mis toimus Kohtla-Järvel, valiti meie näidend.. Ja meie õpilased olid tasemel! Vabariikliku kooliteatrite festivali „Kooliteater 2008“ peaauhinna „Grand Prix“ sai meie teater „16.komnata“ lavastuse eest Viktor Olšanski näidendi järgi „Kolmeteistkümnes täht“.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Rahvusvaheline kinofestival “Kustutage tuli!” Narvas (uuendatud)
25.03.2008 a.
Tushite SvetAlates 1987. aastast Narva Laste Loomemajas alustas tööd mängu-ja animatsioonifilmide stuudio „Rovesnik“. Igal aastal selles stuudios õpib ligi 30 noort inimest vanuses 7 kuni 23 aastat. Selle aja jooksul on valminud üle 70 mängu-ja animatsioonifilmi. Õpilaste poolt filmitud filmid on osalenud mitmesugustel vabariiklikel ja rahvusvahelistel festivalidel ja konkurssidel.Nende hulgas on ka mitmed festivalid, mis toimusid Moskvas. Seoses sellega sõlmis stuudio palju kontakte stuudiotega erinevatest riikidest. See aga tähendab, et on olemas partnerid,  kellega võib teha ühisüritusi. 
[ Üksikasjalikumalt ]
 
<< [esimene] < [eelmine] 31 32 33 34 35 36 [järgmine] > [viimane] >>

tulemused 529 - 544 | 571

Webmaster pix