RUS | EST
65. aastat

60. aastat
Laager

loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Taheked meie Majas
23.05.2008 a.
21.mail toimus meie Majas väga meelierutav ja pidulik sündmus, nimelt, „Täheke 2008“, mille käigus õnnitleti ja autasustati õppetöös edukaid õpilasi, regionaalsete, vabariiklike ja rahvusvaheliste festivalide ja konkursside võitjaid.. Meie Maja väärikamaid tulid õnnitlema Narva Kultuuriosakonna administratsioon, meie Loomemaja direktsioon, huviringide õpetajad, õnnitletavate õpilaste lapsevanemad.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Maikuu tantsumosaiik
22.05.2008 a.
Maikuu tantsumosaiikVäljas õitseb toomingas, puhkemas on sirel; kostavad lõbusad lindude sillerdused. Saabus kauaoodatud mai. Lõppemas on kooliaeg ja üha rohkem tahaks sukelduda päikese soojadesse kiirtesse ja osa saada suvesoojusest. Ees ootab pikk suvevaheaeg. Narva Laste Loomemaja, Meie Maja, elab erakordselt värviderikka ja võluva ürituse ootel. Ja need ootused on igati õigustatud, sest 18.maist alustab keerlemist meie 4 tantsukollektiivi tantsumosaiik. Pole midagi kaunimat, kui sukelduda tantsude võluvasse ja kirevasse maailma; mõista midagi uut ja kauaks saada unustamatuid emotsioone. Me kutsume oma Majja külla nautima meie tantsude feeriat. Ta on Teie jaoks alati lahti ja Te saate nautida osa tantsukunsti mosaiigist, mida õpilaste vokaal-ja tansukollektiivid demonstreerivad oma lõpukontsertidel.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Narva vostkonna hobemedalid
19.05.2008 a.
Narva vostkonna hobemedalid8. kuni 11.maini toimus Tallinnas Eesti maleklubide võistkondlik tšempionaat. Veel päris märtsi lõpus esines Narva võistkond „Maletäht“ edukalt valikuvõistlustel ja oli esiliiga võitja. Ja finaalis, milles võistles 8 tugevamat Eesti malevõistkonda esines „Maletäht“ väga edukalt: saavutati 6 võitu ja oli ainult 1 kaotus vabariigi tšempionidele. Tulemuseks oli 2.koht, hõbemedalid ja õigus esindada Eestit Euroopa tšempionide karikavõistlusel 2008.aastal.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
IX Festival "Hobenoil" Narvas
18.04.2008 a.
iglaKorraldaja – Narva Laste Loomemaja
Narva Linnamuuseumi
Ajalooliste kostüümide teatri kaasabil

Nende jaoks, kes soovivad suunata oma loomingulist energiat   
kõige julgemate noorsoomoe ideede elluviimiseks.     


[ Üksikasjalikumalt ]
 
Teater-stuudio "16.komnata" Grand Prix
15.04.2008 a.
11. – 13. Р°prillini Tartus teatris „Vanemuine“ toimus vabariiklik teatrikollektiivide festival vanemas kooliastmes.
Õigus esindada Ida-Virumaad oli antud meie kollektiivile, nimelt teater-stuudiole „16. komnata“ valikvooru tulemuste põhjal, mis toimus Kohtla-Järvel, valiti meie näidend.. Ja meie õpilased olid tasemel! Vabariikliku kooliteatrite festivali „Kooliteater 2008“ peaauhinna „Grand Prix“ sai meie teater „16.komnata“ lavastuse eest Viktor Olšanski näidendi järgi „Kolmeteistkümnes täht“.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Rahvusvaheline kinofestival “Kustutage tuli!” Narvas (uuendatud)
25.03.2008 a.
Tushite SvetAlates 1987. aastast Narva Laste Loomemajas alustas tööd mängu-ja animatsioonifilmide stuudio „Rovesnik“. Igal aastal selles stuudios õpib ligi 30 noort inimest vanuses 7 kuni 23 aastat. Selle aja jooksul on valminud üle 70 mängu-ja animatsioonifilmi. Õpilaste poolt filmitud filmid on osalenud mitmesugustel vabariiklikel ja rahvusvahelistel festivalidel ja konkurssidel.Nende hulgas on ka mitmed festivalid, mis toimusid Moskvas. Seoses sellega sõlmis stuudio palju kontakte stuudiotega erinevatest riikidest. See aga tähendab, et on olemas partnerid,  kellega võib teha ühisüritusi. 
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Rahvusvaheline teatripaev meie Majas
24.03.2008 a.
27. märtsil on rahvusvaheline teatripäev. Seda tähistatakse alates 1961. aastast Rahvusvahelise Teatriinstituudi õhutusel ning sel puhul toimuvad kõige erinevamad teatriga seotud üritused üle kogu maailma. Lisaks ühele päevale ühendab neid ka avalik kiri, mille igal aastal kirjutab spetsiaalselt teatripäevaks mõni rahvusvaheliselt oluline lavastaja, näitleja või muu teatritegelane.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Mangu seis 40,5:39,5 meie kasuks!
24.03.2008 a.
Laupäeval toimus sõpruskohtumine Narva ja Kohtla-Järve võistkondade vahel. See oli huvitav mäng, mis kulmineerus huvitava lahendusega viimases voorus.Mängu tulemuseks on: 40,5:39,5 narvalaste kasuks. Narva võistkonnas olid liidriteks Katrina Korban, Nika Divonina ja Andrei Virgus. ÕNNITLEME!
16. märtsil lõppesid kolm linnasisest personaalset meistrivõistlust 10-aastaste maletajate seas. Tšempionideks tulid NLL õpilased Vladislav Karassjov, Artjom Fjodorov, Irina Vassiljeva, Anastassia Moissejeva ja Anna-Maria Parthal ( MK AVESTA) TUBLID!
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Meie maja malemaailma uudised
11.03.2008 a.
Kaasajal on maletamine on muutunud loomingulise mõttelaadiga inimeste jaoks nende tarkuse proovilepaneku nurgakiviks. Malemäng on puhas abstraktsioon, puhas mõte ja te ei leia elus midagi materiaalselt tajutavat, mis suudaks adekvaatselt neid väljendada. See on puhtalt inimese võime luua uut teadaoleva alusel. Male ei pane meid proovile staatiliselt, mitte külma faktide kõrvutamise teel, vaid meie mõttetöö, tahte, terasuse, kujutlusvõime ja ettenägelikkuse sisemise vastuolulise võitluse teel. Abstraktses vormis kehastab malemäng õigluse ideed: malemängus on kõik võrdsed.  
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Festival "Liikumine. Graatsia. Ilu"
04.03.2008 a.
NARVA LASTE LOOMEMAJA
FESTIVAL "LIIKUMINE. GRAATSIA. ILU."
15.03.08. - 22.03.08.

KAVA:

15.03. Võimla.
kell 12.00

Konkurss “Aeroobika täheke“(koolieelikutele)
Konkursi viib läbi AEROOBIKA ringi juhendaja õpetaja S.Šelepenkina.   
[ Üksikasjalikumalt ]
 
Virtuaalne Pilotaaz
03.03.2008 a.
pilotMudellennundus – see on spordi ja tehnilise loomingu süntees, mis aitab arendada ja ellu rakendada koolist saadud oskusi, teoreetilisi teadmisi ja kogemusi. Ühe jaoks see on hobbi kogu järgnevaks eluks, mõne teise jaoks on see huvi teeks oma tulevase elukutse juurde.
[ Üksikasjalikumalt ]
 
14 veebruar
06.02.2008 a.

14Valentinipaev, sobrapaev - 14. veebruar.
Eestisse joudis see vana tahtpaev Soome vahendusel alles 1980. aastate lopul ja sai siin sobrapaeva jooned. Esmalt hakati valentinipaeva tahistama lasteaedades ja koolides, kus toimusid valentinilaadad, kleebiti uksteisele otsaette sudamekesi ja avati valentini- postkontor voi saadeti valentinipaeva tervitusi ning kaarte opetajatele ja sopradele. Kes saab rohkem sobrakirjakesi, see on oma ruhmas tunnustatud. Vanemad inimesed kingivad lillede korval uksteisele kosmeetikat ja majapidamisriistu. Tavaliselt toimub sel paeval ka temaatilisi pidusid ja koosviibimisi.

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Onnitleme!
05.02.2008 a.

KatrinaKorbanSensatsiooniliseks kujunes Eesti malevaliktsempinaat naiste seas, kus kumneaastane Katrina Korban tsempionaadi kuuendas loptuuris saavutas voidu uhe tsempionaadi favoriitidest – Tallinna maletaja Jana Airapetjani ule, saavutades 5 punktiga tsempionaadi voitja tiitli. Seega on Katarina Korban joudnud finaali.

ONNITLEME!!!

 
Kutsume!
04.02.2008 a.

NllAustatud vanaemad ja vanaisad! Kutsume Teid koos lastelastega, kes opivad meie Majas, peole „Lobus puhkepaev“.
Ootame Teid 10.veebruaril (puhapaeval) Narva Laste Loomemaja aulas kell 12.00 

Fotod

 
Kutsume Teid kontserditele!
21.01.2008 a.

dance26.jaanuaril Kultuurimaja "Rugodiv" vaikeses saalis Narva Laste Loomemaja tantsukollektiiv  "Free Flow" koos Humanitaargumnaasiumi tantsustuudioga "Varjud" annavad kaks kontserti.
Saravad ja kaasakiskuvad tantsulavastused moderntantsu stiilis on huvitavad igale eale. Me kutsume koiki soovijaid sukelduma kahe loomingulise kollektiivi tantsumaailma.
Lavastaja ja koreograaf - Jelena Sutorina ("FREE FLOW" pedagoog).
Algus kell 16.00 ja kell 18.00
Pileti hind: 15 krooni      

[ Üksikasjalikumalt ]
 
Hea uudised!
14.01.2008 a.

Onnitleme!
12.jaanuaril toimus Ahtme spordikompleksis lahtine konkurss aeroobikas. Sellest votsid osa meie Narva Laste Loomemaja neiud: Irina Popova, Julia Lepina, Margarita Ruzavina, Anastassia Kuzmina ja Jana Nikitina.

Irina Popova ja Julia Lepina said konkursi finalistideks ning Narva Laste Loomemajale anti tanukiri uritusest osavotu eest.

 
<< [esimene] < [eelmine] 31 32 33 34 35 [järgmine] > [viimane] >>

tulemused 513 - 528 | 545

Webmaster pix